Президент Володимир Зеленський вніс до парламенту подання на призначення Євгенія Хмари міністром оборони України, а Андрія Сибіги – міністром закордонних справ.
Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.
Хто найдовше і найменше очолював уряд, Міноборони, МВС та МЗС незалежної України«Слово і діло» показує на інфографіці середній час перебування на посаді глав уряду, Міноборони, МВС та МЗС України.
«Зеленський вніс подання на Хмару і Сибігу до Парламенту. Завтра голосування за двох міністрів: МО та МЗС», – написав Железняк.
Нардеп додав, що увечері 18 серпня кандидати на ці посади зустрінуться з представниками парламентських фракцій.
Нагадаємо, що Рада з 17 липня по 17 серпня була на канікулах. В останній перед канікулами день парламент затвердив нового прем'єр-міністра Сергія Корецького та склад його уряду, але без міністрів оборони та закордонних справ.
Раніше «Слово і діло» опублікувало інфографіку про те, хто був міністром оборони та головкомом ЗСУ за час війни з рф.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.
ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS
та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»