У Києві біля житлового будинку виявили бойову частину ракети

Читати російською
Нацполіція України

У Дарницькому районі Києва після нічної повітряної атаки 28 червня вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала поблизу житлового багатоповерхового будинку.

Про це повідомили в поліції Києва.

За даними правоохоронців, небезпечний боєприпас виявили неподалік житлової забудови, після чого було проведено евакуацію мешканців будинку.

Фахівці вибухотехнічної служби столичної поліції спільно з рятувальниками ДСНС обережно викопали частину ракети із землі та транспортували її для подальшого знищення на спеціальному полігоні.

Наразі інформації про постраждалих або руйнування внаслідок падіння боєприпасу не повідомляється.

Нагадаємо, у ніч на неділю, 28 червня, російські війська здійснили чергову повітряну атаку по території України, застосувавши балістичні та протикорабельні ракети, а також понад 140 ударних безпілотників різних типів.

Зокрема, балістичними ракетами росіяни атакували Київ. Вибухи пролунали двічі із інтервалом у 40 хвилин.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: