Увечері 25 червня Київ опинився під ракетним обстрілом. Постраждали двоє людей, а в одному із районів міста спалахнули складські приміщення.
Про наслідки повідомили мер Києва Віталій Кличко та Державна служба України з надзвичайних ситуацій у Telegram.
З'ясувалося, що внаслідок ракетної атаки на Київ ввечері 25 червня постраждали двоє людей. Обом пораненим медики надали допомогу на місці.
Відомо, що Дарницькому районі уламки балістичної ракети впали на відкритій території. На місце події вирушили екстрені служби. Згодом стало відомо про загоряння складського приміщення в тому ж районі.
За інформацією ДСНС, внаслідок ворожого удару спалахнули складські будівлі, рятувальники продовжують ліквідацію пожежі.
Нагадаємо, раніше росіяни завдали ударів керованими авіабомбами по населених пунктах Куп'янського району Харківської області. Внаслідок атак одна людина загинула, ще четверо отримали поранення.
Також ворожі війська тричі прицільно вдарили по локомотивах «Укрзалізниці» у Запоріжжі та Сумські області. Внаслідок третьої атаки загинув помічник машиніста.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.
ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ
та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»