Росіяни вдарили КАБами по Куп’янщині, є жертва і поранені

Читати російською
Фото: ДСНС

Російські окупаційні війська у четвер, 25 червня, завдали ударів керованими авіабомбами по населених пунктах Куп'янського району Харківської області. Внаслідок атак одна людина загинула, ще четверо отримали поранення.

Про це повідомила пресслужба ДСНС.

Синєгубов про атаки рф на Харківщину: розвідка інформує, що ударів буде більшеРосійські війська, ймовірно, нарощуватимуть удари по Харківській області та населених пунктах інших прифронтових регіонів.

Під ударом опинилися околиці селища Великий Бурлук. Авіабомби влучили по житловій забудові, що спричинило пожежу та значні руйнування. Зокрема, знищено приватний житловий будинок, ще шість приватних домоволодінь було пошкоджено.

Крім того, російська авіація атакувала селище Приколотне Вільхуватської громади. Там внаслідок удару пошкоджено житлові будинки місцевих жителів.

«На місцях працювали підрозділи ДСНС, зокрема медичний розрахунок та офіцер-рятувальник громади», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 25 червня ворог тричі прицільно вдарив по локомотивах «Укрзалізниці» у Запорізькій та Сумській областях. Внаслідок третьої атаки загинув помічник машиніста.

Крім того, окупанти атакували з безпілотника лікарню в Херсоні, внаслідок чого постраждали п'ятеро медиків. Також четверо людей постраждали внаслідок атаки російського безпілотника по АЗС у Сумах.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: