Британія оголосила про новий пакет військової допомоги Україні

Читать на русском
Новий міністр оборони Британії анонсував новий пакет військової допомоги для України. Обіцяють також прискорити надання військової підтримки протягом наступних 100 днів.
Фото: пресслужба ОП

Новий міністр оборони Великої Британії Джон Гілі пообіцяв посилити підтримку України та оголосив про новий пакет військової допомоги під час свого візиту до Одеси.

Про це повідомляється на сайті британського уряду.

Після зустрічі з президентом Зеленським і обговорень з його колегою, міністром оборони Рустемом Умеровим, пан Хілі оголосив, що Велика Британія надасть країні новий пакет підтримки, включаючи більше артилерійських знарядь, чверть мільйона боєприпасів і майже 100 високоточних снарядів Brimstone.

Міністр оборони також пообіцяв прискорити надання військової підтримки Україні в квітні протягом наступних 100 днів.

«Можливо, відбулася зміна уряду, але Великобританія єдина за Україну. Як новий міністр оборони, я подбаю про те, щоб ми відновили підтримку Великобританії, збільшивши поставки життєво важливої ​​військової допомоги. Після вступу на посаду міністра оборони я негайно попросив надати Україні додаткову підтримку, яка була готова і відповідала б її потребам на полі бою проти росії», – зазначив Гілі.

Новий пакет включає:

  • Чверть мільйона боєприпасів 50-го калібру
  • 90 протитанкових ракет Brimstone
  • 50 малих військових катерів для підтримки річкових і прибережних операцій
  • 40 машин розмінування
  • 10 артилерійських гармат АС-90
  • 61 бульдозер для допомоги у створенні оборонних позицій

Джон Гілі також доручив офіційним особам забезпечити прискорення та повну доставку в Україну обіцяного у квітні пакету військової допомоги протягом наступних 100 днів.

Нагадаємо, нещодавно новий прем'єр Британії Кір Стармер запевнив Україну у підтримці та анонсував зустріч із Зеленським. Політик наголосив, що Британія, незважаючи на зміну уряду, продовжить допомагати Україні у війні, розв'язаній Кремлем.

Раніше також повідомлялось, що президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з новопризначеним прем'єр-міністром Великої Британії Кіром Стармером. Окремою темою для розмови стала майбутня сторічна угода між державами.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: