Проросійський президент Словаччини анонсував свій візит в Україну

Читать на русском
Новий президент Словаччини Петер Пеллегріні, який у суботу приступив др виконання обов'язків, заявив про намір відвідати Україну.
Фото: Getty Images

Новий президент Словаччини Петер Пеллегріні, який нещодавно приступив до виконання обов'язків, заявив про намір відвідати Україну.

Слова політика цитує TASR.

Новий президент Словаччини заявив про готовність провести переговори між Україною та рф у БратиславіСловаччина буде готова організувати мирні переговори між Україною та рф у Братиславі, якщо надійде відповідний запит.

«Я планую відвідати всі сусідні країни, включаючи Україну», – сказав Пеллегріні.

Президент Словаччини не назвав приблизних термінів свого візиту, але зазначив, що спочатку він відвідає Чеську Республіку.

Він також пообіцяв, що буде безпартійним президентом і не ставитиме інтереси заснованої ним партії Voice-SD вище за інтереси держави.

Нагадаємо, Пеллегріні офіційно склав присягу нового президента Словаччини в суботу, 15 червня. У своїй першій промові він згадав про війну в Україні та українських біженців.

Раніше повідомлялося, що Пеллегріні підтримує позицію уряду Словаччини щодо стандартизації відносин із росією. Він вважає, що санкції проти Москви здебільшого неефективні та негативно вплинули на жителів Словаччини.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: