Антикорупційний суд продовжив обов'язки ще одному депутату Сумської облради

Читать на русском
Антикорупційний суд частково підтримав прохання прокурора САП про продовження строку дії обов'язків підозрюваному депутату.
фото: Facebook

Вищий антикорупційний суд продовжив до 26 липня строк дії обов'язків, покладених на депутата Сумської обласної ради від партії «Батьківщина» Магомеда Галаєва. НАБУ і САП підозрюють його у наданні неправомірної вигоди начальника Сумської міської військової адміністрації Олексію Дрозденку.

Таке рішення 23 травня ухвалив ВАКС повідомляє, «Слово і діло».

Як відомо, антикорупційний суд заарештував Галаєва до 24 травня. Альтернативою йому визначили 3 028 000 грн застави. Ці кошти внесли і депутат вийшов з-під варти. На нього поклали наступні обов'язки: прибувати за першою вимогою; не відлучатися з міста Суми без дозволу; повідомляти про зміну місця проживання; утримуватися від спілкування з іншим підозрюваним депутатом Володимиром Поцелуєвим та свідком Дрозденком; здати закордонні паспорти та носити електронний браслет.

Прокурор САП просив продовжити обов'язки на два місяці. Втім, суддя скасував обов'язок носити електронний браслет. Імовірно на Галаєва його навіть не надягали через відсутність вільних засобів.

«Клопотання прокурора САП про продовження строку дії обов'язків, покладених на підозрюваного задовольнити частково. Продовжити строк дії обов'язків, покладених ухвалою слідчого судді Вищого антикорупційного суду від 28.03.2024 на підозрюваного (Галаєва – ред.), на два місяці», – йдеться в рішенні.

Нагадаємо, НАБУ і САП викрили двох депутатів Сумської облради. За версією слідства, депутати Сумської облради пропонували гроші голові Сумської МВА за укрупнення лікарні шляхом приєднання до неї інших медичних установ, а також за призначення одного з депутатів на посаду головного лікаря.

Крім цього, депутати пропонували надавати посадовцю 10-20% від виділеного обсягу бюджетного фінансування новоствореного медзакладу. При передачі першого траншу у розмірі 50 тисяч доларів депутатів затримали «на гарячому».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: