У Німеччині не виключають, що погоджена Конгресом США допомога Україні може бути останньою

Читать на русском
На думку німецького політика, допомога США Україні може бути останньою, тому європейці мають зробити для неї набагато більше.
Фото: Getty Images

Допомога Україні, яка в суботу, 20 квітня, була затверджена Палатою представників США, може стати останньою. Тому Європі потрібно зробити для Києва «набагато більше».

Таке припущення зробив голова європейського комітету в Бундестазі Антон Хофрайтер, передає n-tv.

За його словами, після тривалої затримки у Штатах у Європі усвідомили, наскільки невизначеною стала американська підтримка України.

«Можливо, це буде останній пакет допомоги від США на дуже довгий час – або взагалі останній. Ми, європейці, повинні зробити для України набагато більше», – заявив Хофрайтер.

Він також зауважив, що після схвалення пакета американським Сенатом слід негайно розпочати постачання зброї Києву, поки весняне бездоріжжя перешкоджає наступу російських військ.

Нагадаємо, 20 квітня Палата представників США проголосувала за законопроєкт про іноземну допомогу для України у розмірі понад 60 мільярдів доларів. Документ ще має пройти схвалення Сенату та президента.

Лідер демократичної більшості у Сенаті США Чак Шумер заявив, що Сенат голосуватиме за законопроєкт у вівторок, 23 квітня, а президент США Джо Байден пообіцяв підписати ухвалений проєкт з допомогою якнайшвидше.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: