Спроба підкупу Кубракова: директорці держпідприємства не змінили запобіжний захід

Читать на русском
Антикорупційний суд не побачив підстав для підтримки прохання сторони захисту про зміну запобіжного заходу підозрюваній.
фото: zp.tax.gov.ua

Вищий антикорупційний суд не змінив запобіжний захід, обраний директорці державного підприємства «Укркомунобслуговування» Аллі Сушон. НАБУ і САП підозрюють її в причетності до справи про спробу підкупу віцепрем'єр-міністра Олександра Кубракова.

Таке рішення 21 лютого ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, антикорупційний суд визначив Сушон запобіжний захід у вигляді 2 млн грн застави. Також на неї поклали наступні обов'язки: прибувати за вимогою; не відлучатися з Києва та Київської області без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та місця роботи; здати на зберігання закордонні паспорти; утримуватися від спілкування з підозрюваними та свідками.

«У задоволенні клопотання відмовити», – йдеться в рішенні.

Нагадаємо, за даними слідства, протягом серпня-листопада 2023 року Копистира у змові з директором державного підприємства «Укркомунобслуговування» Аллою Сушон на користь власної компанії ТОВ «Сітігазсервіс» висловив пропозицію надати неправомірну вигоду Кубракову. Неправомірна вигода має становити 2% від площі житлового комплексу, який у майбутньому буде збудовано на землі у Подільському районі Києва за адресою вулиця Тираспольська, 43. Тобто орієнтовний розмір неправомірної вигоди у вигляді нерухомості має становити від 4200 до 4900 квадратних метрів.

Цю нерухомість пропонували за те, щоб Кубраков не вносив зміни та не розривав договори від 9 грудня 2022 року, укладені між ДП «Укркомунобслуговування» (входить до сфери управління Мінрозвитку) та ТОВ «Сітігазсервіс». 5 жовтня Копистиря через посередника передав уточнені дані щодо передачі неправомірної вигоди – площа нерухомості має становити 5257,37 кв. м. У жовтні-листопаді Копистиря надав частину неправомірної вигоди Кубракову – оформив 15 квартир на довірену особу Антона Гетьмана за адресою вул. Академіка Заболотного, 148, загальною площею 785 кв. м. У листопаді на Гетьмана зареєстрували одну із 15 квартир по вул. Академіка Заболотного, 148в корпус 3 загальною площею 39,81 кв. м. 21 листопада Копистирі та Сушон повідомили про підозру.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: