Спроба підкупу Кубракова: директорці держпідприємства визначили заставу

Читать на русском
Антикорупційний суд визначив запобіжний захід ще одній підозрюваній у справі про спробу підкупу віцепрем'єр-міністра.
фото: sluga-narodu.com

Вищий антикорупційний суд визначив 2 млн грн застави з обов'язками як запобіжний захід директорці державного підприємства «Укркомунобслуговування» Аллі Сушон. НАБУ і САП підозрюють у спробі підкупу віцепрем'єр-міністра з відновлення України Олександра Кубракова.

Таке рішення 27 листопада ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

«Клопотання детектива НАБУ, погоджене прокурором САП, про застосування запобіжного заходу у вигляді застави, задовольнити. Застосувати до підозрюваної (Алли Сушон – ред.) запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 1 999 580 грн», – йдеться в рішенні.

Також на неї поклали наступні обов'язки: прибувати за вимогою; не відлучатися з Києва та Київської області без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та місця роботи; здати на зберігання закордонні паспорти; утримуватися від спілкування з підозрюваними та свідками.

Спроби підкупу Кубракова та Найєма: що відомоЩо відомо про спроби підкупу Кубракова та Найєма, та яку винагороду теоретично можуть отримати викривачі злочину – на інфографіці.

Нагадаємо, за даними слідства, протягом серпня-листопада 2023 року Копистира у змові з директором державного підприємства «Укркомунобслуговування» Аллою Сушон на користь власної компанії ТОВ «Сітігазсервіс» висловив пропозицію надати неправомірну вигоду Кубракову. Неправомірна вигода має становити 2% від площі житлового комплексу, який у майбутньому буде збудовано на землі у Подільському районі Києва за адресою вулиця Тираспольська, 43. Тобто орієнтовний розмір неправомірної вигоди у вигляді нерухомості має становити від 4200 до 4900 квадратних метрів.

Цю нерухомість пропонували за те, щоб Кубраков не вносив зміни та не розривав договори від 9 грудня 2022 року, укладені між ДП «Укркомунобслуговування» (входить до сфери управління Мінрозвитку) та ТОВ «Сітігазсервіс». 5 жовтня Копистиря через посередника передав уточнені дані щодо передачі неправомірної вигоди – площа нерухомості має становити 5257,37 кв. м. У жовтні-листопаді Копистиря надав частину неправомірної вигоди Кубракову – оформив 15 квартир на довірену особу Антона Гетьмана за адресою вул. Академіка Заболотного, 148, загальною площею 785 кв. м. У листопаді на Гетьмана зареєстрували одну із 15 квартир по вул. Академіка Заболотного, 148в корпус 3 загальною площею 39,81 кв. м. 21 листопада Копистирі та Сушон повідомили про підозру.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал