Верховний суд підтвердив законність конфіскації коштів експосадовця Нацполіції

Читать на русском
Касаційна інстанція не побачила підстав для зміни рішення, яким було визнано необґрунтованими активи експоліцейського.
фото: Нацполіція

Верховний суд залишив конфіскованими 2,3 млн грн і майже 35,5 тисяч доларів колишнього заступника директора департаменту превентивної діяльності Національної поліції України Андрія Аносова.

Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Як відомо, ВАКС конфіскував понад 3 млн грн Аносова. Апеляційна палата ВАКС залишила це рішення без змін. Утім захисник Аносова подав скаргу до Верховного суду.

«Верховний суд підтримав позицію САП та залишив без змін рішення ВАКС від 05.09.2022 та ухвалу Апеляційної палати ВАКС від 29.03.2023, якими визнано необґрунтованими понад 3 млн гривень активів, що належать колишньому заступнику начальника Департаменту Національної поліції України та законність набуття яких не була ним підтверджена. Таким чином, Верховний Суд прийняв остаточне рішення у справі про цивільну конфіскацію щодо стягнення в дохід держави необґрунтованих активів експосадовця Нацполу», – інформує САП.

Як встановили детективи НАБУ разом з прокурорами САП у межах справи за фактом декларування недостовірної інформації, вищевказаний посадовець, будучи особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, протягом 2020-2021 років набув необґрунтованих активів на загальну суму 3 287 049 грн.

Нагадаємо, САП подала позов про конфіскацію 3,29 млн грн експосадовця Нацполіції Аносова. Як стверджують у САП, детективи НАБУ і прокурори розслідують справу за фактом декларування недостовірної інформації цим ексзаступником начальника департаменту Нацполіції. За версією слідства, посадовець протягом 2020-2021 років набув необґрунтованих активів на загальну суму 3,29 млн грн. Зважаючи на те, що ці активи перевищують його законні доходи, САП заявлено позов з вимогою стягнути їх в дохід держави.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: