Зеленський у День Героїв Небесної Сотні: десять років як спроби знищити нас і нашу незалежність продовжуються

Читать на русском
День Героїв Небесної Сотні в Україні сьогодні. Володимир Зеленський вшанував пам'ять загиблих та звернувся до українців.
Фото: Офіс президента України

Президент Володимир Зеленський вшанував пам'ять активістів, які загинули під час Революції Гідності у 2014 році.

Як повідомляє пресслужба ОПУ, разом із дружиною Оленою він встановив лампадки біля пам'ятного хреста на місці загибелі активістів на Алеї Героїв Небесної Сотні у центрі Києва.

«Десять років тому українців спробували вбити у власній країні, у власній столиці лише за мирний вибір бути собою та бути вільними. Десять років, як спроби знищити нас і нашу незалежність тривають. Проти беззбройної Небесної Сотні були кулі. Тепер – це ракети, дрони та армії. Але десять років тому ми встояли й далі стоїмо», – написав Зеленський.

У спеціальному зверненні він зазначив, що українці десять років тому вирішили раз і назавжди, що хочуть жити лише у європейській державі.

«Сьогодні Україна вшановує пам’ять про їхній подвиг. Пам’ять про те, як українці вміють виборювати власну свободу. На площах, барикадах, а сьогодні – на фронті. Пам'ять про те, що у найважчі моменти історії ми ніколи не здаємося. Стоїмо одне за одного, заради одне одного. Пам'ять про те, що єдність українців не має противника, здатного її перемогти. Що самовідданість українців не має меж і творить історію. Пам’ять про те, що десять років тому українці вирішили раз і назавжди: ми хочемо й будемо жити лише у європейській державі. Пам'ять, яку ми бережемо і яку збережемо. Пам’ять, яку вшановуємо сьогодні не на словах, відвага, яку ми примножуємо сьогодні на полі битви, у боротьбі, яка триває, у війні, яка йде сьогодні, у єдності, яку ми не втратили і яка вказує нам шлях зараз. Шлях спільних цінностей. Рівність. Гідність. Повага. Шлях нашої держави до європейської родини. І, звісно, найголовніша – незалежність України. Все це десять років тому для народу було стимулом боротися», – сказав президент.

Він зазначив, що і сьогодні це стимул захищати свою землю, свободу та Україну.

Нагадаємо, День Героїв Небесної Сотні цього року пройде під гаслом «Залишаємося гідними своїх героїв». У Києві підготували невелику програму до пам'ятної дати.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: