На окуповані території прибули спецзагони для організації «голосування» за путіна – розвідка

Читать на русском
Для створення картинки нібито підтримки російського диктатора путіна окупанти відрядили на ТОТ України спецзагони для організації псевдоголосування.
Фото ілюстративнеУкрінформ

Для створення картинки нібито підтримки російського диктатора путіна окупанти відрядили на ТОТ України спецзагони для організації «голосування».

Про це повідомляють українські розвідники.

Для створення картинки, що путіна нібито підтримують в окупації, росія відрядила спеціально підготовлені загони, які куруватимуть фальсифікаціями та стежитимуть за роботами так званих виборчих комісій.

Їхнім завданням, зокрема, до 10 березня 2024 року прозвітувати про готовність до «голосування» працівників підприємств на окупованих територіях, а також надати прогноз «підтримки» путіна.

Також у рф затвердили новий порядок проведення «голосування» на ТОТ України.

«Свіжа московська методичка передбачає, що взяти участь у незаконних виборах на поневолених територіях можна як з російським, так і з українським паспортом, ID-карткою чи іншим документом, який посвідчує особу», – йдеться у дописі.

За словами розвідників, це рішення засвідчує провал примусової паспортизації на окупованих територіях, а також є черговим інструментом російських спецслужб для виявлення «неблагонадійних» українців для здійснення репресій.

Нагадаємо, у росії призначили дату президентських виборів, вони відбудуться у березні. Також раніше повідомляли, що загарбники вже почали підготовку до виборів президента рф в окупації.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: