Заволодіння землею на Київщині: підозрюваному продовжили обов'язки

Читать на русском
Антикорупційний суд підтримав клопотання прокурора САП про продовження строк дії запобіжного заходу підозрюваному.
фото: «Слово і діло»

Вищий антикорупційний суд продовжив до 5 квітня строк дії обов'язків, покладених на Валерія Самойленка. НАБУ і САП підозрюють його у пособництві у заволодінні 1200 га землі у Пущі-Водиці та Фастові Київської області.

Таке рішення 5 лютого ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, антикорупційний суд заарештував Самойленка з альтернативою 2 млн грн застави. Ці кошти внесли і він вийшов під наступні обов'язки: прибувати за кожною вимогою; не відлучатись із Києва та Київської області без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та роботи; )утримуватися від спілкування із підозрюваними у цьому кримінальному провадженні, а також свідками та здати на зберігання закордонні паспорти. Прокурор САП просив продовжити їхню дію ще на два місяці.

«Клопотання прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про продовження строку дії покладених на підозрюваного (Самойленка – ред.) процесуальних обов'язків, у межах кримінального провадження – задовольнити частково. Продовжити підозрюваному строк дії обов'язків, покладених на нього у зв'язку із застосуванням запобіжного заходу у виді застави, на 2 місяці - до 5 квітня 2024 року включно», – йдеться в рішенні.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру п'ятьом особам, серед яких голова Держрезерву Дмитро Бабак. За версією слідства, у 2018-2019 роках ці особи заволоділи майже 920 га державної землі у Фастові Київської області та близько 284 га ДП «Пуща-Водиця» поблизу міста Києва.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: