ВАКС призначив засідання у справі судді з Одеси і адвоката

Читать на русском
Антикорупційний суд отримав обвинувальний акт стосовно одеського служителя Феміди і захисника. У ньому призначили засідання.
фото: court.investigator.org.ua

Вищий антикорупційний суд призначив на 11 грудня засідання у справі за обвинуваченням судді Приморського районного суду Одеси Іллі Лонського та адвоката Євгена Берестового у заволодінні частиною неправомірної вигоди шляхом обману та підбуренні до її надання іншому судді.

Таке рішення 1 грудня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

«Призначити підготовче судове засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням (Лонського і Берестового – ред.) у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 15 ч. 3 ст. 369, ч. 2 ст. 190 КК України на 08:15 11 грудня 2023 року», – йдеться в рішенні.

Нагадаємо, 19 червня САП та НАБУ на одержанні 2000 доларів неправомірної вигоди викрили адвоката з Одеси. За версією слідства, адвокат вимагав указані кошти у військовослужбовця за начебто сприяння в ухваленні суддею Приморського райсуду Одеси позитивного рішення у справі.

У ході подальшого розслідування встановлено, що для реалізації свого злочинного плану адвокат залучив суддю Приморського райсуду Одеси Іллю Лонського. Відповідно до узгоджених дій адвокат мав підбурити військовослужбовця до надання неправомірної вигоди за ухвалення позитивного рішення в адміністративній справі іншій судді цього ж суду, одержати неправомірну вигоду та передати її частину вказаному судді-спільнику. Крім того, адвокат повідомив суддю про можливість заволодіння частиною одержаних від особи коштів, наданих для передачі судді. Самого суддю також заарештували.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал