НАБУ завершило розслідувати справу судді з Броварів

Читать на русском
Антикорупційні органи правопорядку ухвалили рішення про достатність доказів для доведення вини служителя Феміди.
фото: Bihus.info

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура завершили розслідування справи за підозрою судді Броварського міськрайонного суду Київської області Володимира Сердинського в одержанні 4000 тисяч доларів неправомірної вигоди.

Про це повідомляє прес-служба САП.

«Прокурор САП ухвалив рішення про завершення досудового розслідування у справі стосовно судді Броварського міськрайонного суду Київської області, який підозрюється в одержанні 4000 доларів неправомірної вигоди. На сьогодні за дорученням САП детективами НАБУ відкрито матеріали справи стороні захисту для ознайомлення», – інформує прокуратура.

Раніше Вищий антикорупційний суд відправив суддю Сердинського під варту. Альтернативою йому визначили 1,5 млн грн.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру судді Броварського міськрайонного суду Київського суду Володимиру Сердинському. За версією слідства, суддя одержав неправомірну вигоду від представника однієї зі сторін у цивільній справі за ухвалення рішення в її інтересах. Частину неправомірної вигоди у сумі 1000 доларів він отримав раніше за ухвалення ним рішення про витребування доказів у справі. Під час одержання другої частини неправомірної вигоди у сумі 3000 дол. за ухвалення ним у цей день рішення про стягнення боргу на користь позивача його викрили «на гарячому» детективи НАБУ.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал