САП повідомила про підозру адвокату з Одеси

Читать на русском
Антикорупційні органи правопорядку запідозрили ще одного адвоката, який підбурював клієнта на надання неправомірної вигоди.

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомили про підозру адвокату, який підбурював військовослужбовця до надання 2000 доларів неправомірної вигоди судді Приморського районного суду міста Одеси.

Про це повідомляє прес-служба САП.

«20 червня 2023 року за дорученням керівника САП прокурор за участі детективів НАБУ повідомив про підозру у підбурюванні до надання неправомірної вигоди у сумі 2 тисяч доларів адвокату з міста Одеса. Дії адвоката кваліфіковані за ч. 2 ст. 15 , ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369 КК України», – інформує прокуратура.

За версією слідства, адвокат вимагав указані кошти у військовослужбовця за начебто сприяння в ухваленні суддею Приморського районного суду міста Одеси позитивного рішення в адміністративній справі. 19 червня адвоката затримано «на гарячому» одразу після одержання ним коштів. Наразі тривають слідчі дії, встановлюються інші особи, які можуть бути причетні до вчинення цього кримінального правопорушення.

Розслідування цих фактів НАБУ і САП за оперативного супроводу Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції розпочали за заявою громадянина, у якого затриманий вимагав кошти.

Нагадаємо, САП повідомила про підозру депутату Рівненської обласної ради. До цього антикорупційна прокуратура також вручила повідомлення про підозру колишнього депутату Київської облради.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: