Кабмін в півтора рази збільшив оплату за участь в «Армії відновлення»

Читать на русском
Кабінет міністрів на засіданні 27 жовтня підвищив оплату праці за виконання суспільно-корисних робіт у рамках проєкту Армія відновлення.
Фото: УНІАН

Кабінет міністрів на засіданні 27 жовтня підвищив оплату праці за виконання суспільно-корисних робіт у рамках проєкту «Армія відновлення».

Про це повідомила пресслужба міністерства економіки.

В ООН оцінили вартість післявоєнного відновлення України: яка сумаНезважаючи на фінансову допомогу з боку міжнародних організацій, за оцінками ООН, економіка України у 2023 році перебуватиме у стагнації.

Оплату збільшили у півтора рази – з 6700 грн до 10050 грн. При цьому з 1 січня наступного року зарплата учасників проєкту зросте до 10650 грн, а з 1 квітня - до 12 тисяч грн.

У міністерстві розповіли, що за час дії проєкту до робіт з відновлення країни було залучено понад 62 тисячі безробітних у 19 регіонах.

«Види суспільно корисних робіт залежать від потреб конкретного регіону. Керівництво областей визначає, які роботи потрібні, повідомляє Центр зайнятості, який пропонує безробітним, які перебувають на обліку в центрі, долучитися до виконання таких робіт. Із цими людьми укладається терміновий трудовий договір на період виконання робіт», – уточнили у Мінекономіки.

Нагадаємо, нещодавно прем'єр-міністр Денис Шмигаль розповів, скільки коштів виділив Кабмін на програми післявоєнного відновлення України.

Також глава уряду назвав чотири джерела коштів на відновлення України.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: