Перепис населення у 2023 році скасували

Читать на русском
Кабмін визнав таким, що втратив чинність, рішення про проведення Всеукраїнського перепису населення в цьому році.
denisproduction.com

Кабінет міністрів визнав таким, що втратив чинність, рішення про проведення Всеукраїнського перепису населення в цьому році.

Таке рішення було ухвалено на засіданні уряду у п'ятницю, 20 жовтня, повідомив представник Кабміну у Верховній раді Тарас Мельничук у Telegram.

Інститут демографії назвав чисельність населення УкраїниЧисельність населення в межах країни на 1 січня 2022 року становить від 28 до 34 мільйонів осіб.

Зокрема, сьогодні визнано таким, що втратило чинність, розпорядження від 9 грудня 2020 року №1542 «Про проведення у 2023 році Всеукраїнського перепису населення».

У зв'язку з цим Державній службі статистики доручено після припинення чи скасування військового стану в Україні внести пропозицію щодо проведення Всеукраїнського перепису населення.

Нагадаємо, в Україні ще у лютому 2023 року мав пройти перепис населення, який у 2020 році відклали через пандемію коронавірусу. Востаннє перепис проводили 2001 року, за його даними, українців було 48,5 мільйонів.

На інфографіці «Слово і діло» можна подивитися, як повинен був проходити перепис, скільки на нього хотіли витратити грошей і чим він відрізнявся б від перепису двадцятирічної давності.

Соціолог раніше розповідала, коли в Україні можна буде здійснити перепис населення з урахуванням закінчення війни.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал