Президент Литви заявив, що корупція в Україні гальмує постачання зброї

Читать на русском
Корупція в Україні значно впливає на західні країни при ухваленні рішень про постачання зброї, заявив президент Литви.
Фото: AP

Президент Литви Гітанас Науседа заявив, що корупція в Україні значно впливає на країни Заходу при ухваленні рішень про постачання зброї.

Він сказав про це в ефірі LRT Forumas.

Як у світі карають чиновників-корупціонерівЯк в інших країнах, у мирний час, карають чиновників-корупціонерів – на інфографіці. У США загрожує до 15 років в'язниці та штраф, а Фінляндії – лише 4 роки в'язниці.

«Це важлива причина. Це надзвичайно важлива причина. Оскільки ті держави, які надають підтримку Україні, є демократичними державами, отже, вони мають враховувати настрої свого суспільства та думку виборців… Уявіть, що виборці в тій чи іншій державі бачать, що в країні, на яку спрямована допомога, відбуваються дуже помітні корупційні скандали . Це величезний удар щодо репутації цієї держави», – заявив Науседа.

Але, наприклад, затримка постачання американських винищувачів F-16, за словами литовського лідера, із цим фактом не пов'язана.

Нагадаємо, за словами міністра фінансів Сергія Марченка, міжнародні партнери розуміють, що очищення влади в Україні від корупції не може статися миттєво.

Раніше президент Володимир Зеленський анонсував, що запропонує парламенту на час воєнного стану прирівняти корупцію до державної зради.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: