Міністерство оборони спільно з правоохоронцями продовжує перевіряти діяльність працівників територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (колишніх військкоматів).
Про це повідомив заступник міністра оборони Олександр Павлюк у своєму Telegram-каналі.
За його словами, у всіх регіонах було створено робочі групи, які останнім часом ухвалили понад 2300 звернень від громадян, незадоволених роботою ТЦК.
«Теми охоплюють весь спектр питань, які можуть виникнути під час взаємодії з ТЦК та СП – від корупційних проявів до якості організації роботи. Кожне звернення опрацьовується індивідуально», – повідомив Павлюк.
Під час перевірок діяльності військкоматів міністерство оборони аналізує як досвід служби та репутацію співробітників, так і інформацію у публічному просторі.
Павлюк зазначив, що правоохоронці також ведуть роботу щодо перевірки керівного складу ТЦК та СП. Так, у НАЗК сформовано базу, куди увійшли всі керівники та заступники керівників ТЦК, яких слід перевірити. По 102 співробітниках вже розпочато моніторинг способу життя.
«Активно працює і ДБР. З початку війни розслідує 106 кримінальних проваджень щодо порушень під час роботи ТЦК та СП, військово-лікарських комісій. Повідомлено про підозру 21 особі. 8 обвинувальних актів щодо 16 осіб направлено до суду», – розповіли у Міноборони.
Нагадаємо, резонанс у суспільстві викликала історія одеського військкома Євгена Борисова. За даними правоохоронців, його родина має нерухомість в Іспанії, вартість якої оцінюється в кілька мільйонів доларів. Вчора Борисова заарештували із правом внесення застави.
Раніше президент Володимир Зеленський рекомендував головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному відправити переважну більшість військкомів на фронт.
ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ
та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»