ВАКС знову обов'язки ексміністру інфраструктури Пивоварському

Читать на русском
Антикорупційний суд підтримав прохання прокурора САП про продовження строку дії обов'язків, покладених на підозрюваного.

Вищий антикорупційний суд продовжив до 15 вересня строк дії обов'язків, покладених на колишнього міністра інфраструктури Андрія Пивоварського. Його НАБУ і САП підозрюють у зловживаннях на 40 млн доларів.

Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

«13 липня 2023 року за клопотанням прокурора САП слідчий суддя ВАКС ще на два місяці продовжив строк дії процесуальних обов’язків, покладених на колишнього Міністра інфраструктури України, який обґрунтовано підозрюється у зловживанні владою та службовим становищем, які завдали державі понад 40 млн дол. США збитків. Строк дії обов'язків – до 15 вересня 2023 року», – інформує САП.

ВАКС продовжив наступні обов'язки: прибувати за вимогою до детектива, прокурора та суду; повідомляти детектива, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та місця роботи, виїзди за межі Києва та Київської області; утримуватися від спілкування з іншим підозрюваним у справі, свідками та іншими особами, указаними в ухвалі.

Нагадаємо, Вищий антикорупційний суд визначив запобіжний захід ексміністру інфраструктури Андрію Пивоварському. За даними слідства, у липні 2015 року Пивоварський разом із першим заступником Володимиром Шульмейстером забезпечив ухвалення наказу, який дозволив приватним компаніям стягувати 50% ставки корабельного збору з суден у порту «Південний».

При цьому згідно із законом, стягнення такого збору є винятковою прерогативою Адміністрації морських портів України. Лише протягом 2017-2021 років через ці дії держбюджет недоотримав понад 40 мільйонів доларів.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал