САП у липні скерує до суду справу «Центренерго» про 5,3 млн грн збитків

Читать на русском
Антикорупційний суд пришвидшив процедуру закінчення досудового слідства у справі мільйонних збитків державної компанії.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура після 30 червня скерує до суду обвинувальний акт стосовно трьох осіб, який підозрюють у причетності до заволодіння понад 5,3 млн грн ПАТ «Центренерго».

До такої дати рішенням Вищого антикорупційного суду від 22 червня сторону захисту обмежили в строках на ознайомлення з розслідуванням, повідомляє «Слово і діло».

«Задовольнити клопотання. Встановити стороні захисту, а саме: підозрюваному, його захиснику, а також залученим цим підозрюваним захисникам, у випадку надання ними стороні обвинувачення документів, передбачених ч. 1 ст. 50 КПК України, строк для ознайомлення з матеріалами досудового розслідування у кримінальному провадженні № 52019000000001110 від 10.12.2019 до 30 червня 2023 року включно, після спливу якого сторона захисту буде вважатись такою, що реалізувала своє право на доступ до матеріалів вказаного кримінального провадження», – йдеться в рішенні.

Після 30 червня САП може скласти і скерувати до суду обвинувальний акт.

Нагадаємо, як встановило слідство, у 2018-2019 роках посадові особи ПАТ «Центренерго» забезпечили перемогу у трьох тендерних закупівлях наперед визначеного суб'єкта господарювання приватної форми власності та закупили за його посередництвом за завищеними цінами трубну продукцію. Вказане було закуплено для потреби підприємства, що входило до складу «Центренерго».

За даними «Слово і діло», йдеться про закупівлю на потреби Трипільської ТЕС. Один з епізодів якраз стосується придбання трубної продукції. У справі фігурують колишній начальник відділу матеріально-технічного постачання ПАТ «Центренерго» Володимир Іваровський, заступник директора Трипільської ТЕС з паливного, транспортного та матеріально-технічного забезпечення Денис Ямпольський і власник компанії ТОВ «Актан-Дніпро» Фелікс Козинський. Їм повідомили про підозру.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: