У розвідці пояснили, чому ЗСУ не зайшли до Криму навесні, як обіцяв Буданов

Читать на русском
Україна, безперечно, поверне Крим і це може статися, коли ще буде тепло, сказав представник розвідки Андрій Юсов.
Фото: Суспільне

Захід Збройних сил України до Криму до кінця весни, як прогнозував керівник розвідки Кирило Буданов, це був лише один із можливих сценаріїв.

Про це в інтерв’ю «Українській правді» сказав представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов.

«У Криму все почалося, там і закінчиться»: коли і як Україна може звільнити півострівЯк Україна може повернути окупований Крим, у які терміни та як може виглядати можлива військова операція – усі прогнози.

«Ми говоримо про сценарії. Це ж не ставка у букмекерській конторі і не календар відривний на стіні. Корективи відбуваються. Але загальна ситуація і загальна оцінка залишається без змін: Україна безумовно поверне Крим. І в цій ситуації слова Буданова точно будуть пророчими», – пояснив він.

Обговорювати конкретні дати повернення Криму, доки триває активна фаза дій українських військових, неправильно, зазначив Юсов.

«Але думаю, що буде тепло», – додав він.

Він також розповів, що регулярні вибухи в Криму та кібератаки на місцеве ТБ позитивно впливають на місцеве населення, яке чекає на деокупацію.

«Що стосується представників окупаційної адміністрації, то для них це – чергові свідчення того, що вони там – тимчасові гості. Багато з них уже спакували валізи і відправили свої сім'ї в умовно безпечні місця. Пересічний склад окупантів залишається. Його думка нікого не цікавить. І навіть якщо у них є панічні настрої (а у них вони є), то на це ніхто не зважає», – сказав представник ГУР.

Раніше міністр оборони Олексій Резніков заявив, що Україна візьме Крим без бою.

Нагадаємо, Кирило Буданов вважає реальним вийти на міжнародно визнані кордони України цього року.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: