10 років колонії: розглянуть скаргу на вирок пособнику екслісника Януковича

Читать на русском
Апеляційна інстанція закінчила підготовку до розгляду скарги на вирок пособнику колишнього керівника Держлісагентства.

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду завершила підготовку до розгляду скарги на вирок колишньому директору ТОВ «Лістрейд» Сергію Олексієнку, якого САП обвинувачує в пособництві колишньому голові Державного агентства лісового господарства Віктору Сівцю та його дружині Марині Журавльовій в одержанні неправомірної вигоди та легалізації коштів.

Таке рішення 18 квітня ухвалила АП ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

«Закінчити підготовку до апеляційного розгляду. Призначити апеляційний розгляд за апеляційними скаргами обвинуваченого (Сергія Олексієнка – ред.) та його захисників адвокатів, а також адвоката в інтересах (Віктора Сівця – ред.), (Марини Журавльової – ред.) на вирок Вищого антикорупційного суду від 14 лютого 2023 року на 10:00 8 травня 2023 року», – йдеться в рішенні.

Як відомо, ВАКС засудив Олексієнка до 10 років позбавлення волі з позбавленням права займати адміністративно-господарські посади строком на три роки та конфіскацією майна. Суд застосував спеціальну конфіскацію на 1,441 млн доларів та 1,220 млн євро, які розміщені на рахунках дружини ексочільника держагенства у Швейцарії.

Нагадаємо, 23 травня 2016 року Сівцю та його дружині Марині Журавльовій заочно повідомили про підозру. За версією слідства, Журавльова разом зі спільниками в період із лютого 2011 року до лютого 2014 року отримала від іноземних компаній Grupagac Ithalat Ihracatsan. Vetic. LTD. STI. (Туреччина), Uniles s.r.o. (Словаччина), Balticwood Spolka Akcyjna (Польща) і Confana Industries SRL (Румунія) неправомірну вигоду у вигляді оплати за «маркетингові послуги» при купівлі в Україні лісопродукції на загальну суму $3,7 млн та 10,8 млн євро, які в подальшому «відмила» у співучасті з іншими особами. У цій же справі обвинувачують Олексієнка, він допомагав в одержанні неправомірної вигоди.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: