Зимовий наступ росіян на Донбасі провалився – британська розвідка

Читать на русском
Зимовий наступ російської армії, який тривав 80 днів, закінчився невдачею. Окупанти зазнали чималих втрат.
Getty Image

Зимовий наступ російської армії, який тривав 80 днів, закінчився невдачею. Окупанти зазнали чималих втрат.

Про це повідомляє британська розвідка.

Відомо, що 11 січня цього року начальник Генерального штабу рф генерал Валерій Герасимов взяв на себе особисте командування «спеціальною військовою операцією» в Україні. Його перебування на цій посаді характеризують спробами розпочати загальний зимовий наступ з метою поширення російського контролю на весь Донбас. Та через 80 днів стає все більш очевидним, що цей проєкт провалився.

Великий наступ росії: скільки атак відбивають ЗСУНаступ російської армії у динаміці. Кількість відбитих ЗСУ атак, за даними Генерального штабу – на інфографіці.

Розвідники відзначили, що на кількох напрямках уздовж Донбаського фронту російські сили досягли лише незначних успіхів ціною десятків тисяч жертв, значною мірою розтративши свою тимчасову перевагу в особовому складі, отриману внаслідок осінньої часткової мобілізації.

«Існує реальна ймовірність того, що Герасимов після десяти років роботи на посаді начальника Генштабу розсуне межі допустимих поразок політичного керівництва росії», – додають у повідомленні.

Однак попри все ворог не припиняє наступальні дії на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар'їнському напрямках.

Водночас втрати росіян за час повномасштабної війни наближаються до 174 тисяч.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал