Росіяни будують оборонні лінії у тилу, щоб зобразити Україну загрозою рф – ISW

Читать на русском
Росіяни будують непотрібні лінії оборони за мільйони доларів, щоб налякати свої громадян Україною, повідомляють у ISW.

Будівництво оборонних ліній росіянами в Бєлгородській і Курській областях – це інформаційна операція, щоб зобразити Україну загрозою для росії. Натомість будівництво укріплень в окупованому Криму говорить про невпевненість росіян у здатності утримувати захопленні території на півдні України.

Про це повідомили аналітики з американського Інституту вивчення війни (ISW).

Кремль хоче подати Україну як загрозу російським територіям, а також подати війну як «екзистенційну» для рф. Тому росіяни будують дорогі лінії оборони в тилових районах, що знаходяться від лінії фронту занадто далеко, аби бути задіяними хоч колись, йдеться у повідомленні.

Так, нещодавно влада рф завершила будівництво лінії укріплень вздовж кордону Білгородської області з Україною, вартість яких становить 10 млрд рублів (132 млн доларів). Крім того, росія збудувала зміцнення вздовж кордону Курської області з Україною, а також в окупованому Криму.

Аналітики переконані, що будівництво таких укріплень є марною витратою коштів, особливо на тлі обмеженої здатності росії фінансувати війну. Ці укріплення знаходяться далеко від фронту.

Експерти ISW впевнені, що основна мета рф – пропаганда. Влада намагається представити Україну як загрозу для російських територій, а війну – як «екзистенційну» для росії.

Нагадаємо, російські загарбники готуються до оборони Керченського півострова.

Також відомо, що окупанти викопали близько 200 км траншей уздовж кримського узбережжя.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: