Президент доручив Залужному готувати підмогу для Бахмуту та відреагував на відео з розстрілом воїна ЗСУ

Читать на русском
За його словами, окупант убиває за сам факт, що ми українці, за одне слово про Україну, проте ми боронимо й будемо боронити кожну частинку нашої держави.
Офіс президента

Президент Володимир Зеленський пообіцяв, що Україна знайде вбивць українського військового, якого розстріляли російські окупанти. Також він на Ставці верховного головнокомандувача доручив посилити оборону міста Бахмут та допомогти українським військовим.

Про це президент заявив у своєму вечірньому зверненні 6 березня.

«В Україні завжди звучатиме: «Слава Україні!». І мільйони завжди відповідатимуть: «Героям слава!». Завжди саме так буде. Україна не забуде подвигу кожного й кожної, чиї життя навіки дали волю для України. Сьогодні зʼявилося відео, як окупанти по-звірячому вбили воїна, який хоробро сказав їм у вічі: «Слава Україні!». Хочу, щоб ми всі разом, у єдності відповіли на його слова: «Герою слава! Героям слава! Україні слава!». І ми знайдемо вбивць», - зазначив голова держави.

Основне зі звернення українського лідера:

  • Почав сьогоднішній день із засідання Ставки. Детальне засідання. Розглянули ситуацію на оперативних напрямках, у кожній ключовій точці боїв. Доповідали Головком, командувачі, розвідка. Була особлива доповідь щодо ситуації в Бахмуті, навколо міста і більш як годинна розмова. Фактично саме тема Бахмута стала основною для цієї Ставки.

  • Хочу бути відвертим у таких темах. Буває, на жаль, багато різних дезінформаційних повідомлень. Від тих, хто навіть чути не може абсолютно закритих розмов про оборону, але щось стверджує про якісь нібито рішення щодо питань оборони.

  • Суспільство має розуміти сенс наших оборонних операцій, правдивий сенс. Сьогодні на Ставці я прямо поставив питання і командувачу «Хортиці» генералу Сирському, і Головкому Залужному про те, якою вони бачать далі оборонну операцію на Бахмутському напрямку. Чи відійти, чи продовжувати оборону й посилюватись у місті. Обидва генерали відповіли: не відходити й посилюватися. І ця позиція була одноголосно підтримана Ставкою. Інших позицій не було.

  • Я сказав Головкому знайти відповідні сили, щоб допомогти хлопцям у Бахмуті. Немає такої частинки України, щоб сказати, що від неї нібито можна відмовитись. Немає такого українського окопу, у якому стійкість і героїзм наших бійців були б нібито нецінними.

  • Окупант убиває за сам факт, що ми українці. За одне тільки слово про Україну. За нашу мрію про Україну. За наше життя – життя українців. І ми знищуємо окупанта всюди – всюди, де це дає результат для України. Бахмут дав і дає один із найбільших результатів за час цієї війни, за час усієї битви за Донбас.

  • Ми боронимо й будемо боронити кожну частинку України. Настане час – звільнимо кожне місто, кожне село нашої держави. І змусимо окупанта відповісти за кожен постріл проти України, за кожну підлість проти українців. Якщо зможемо юридично – значить, юридично. Зброєю – значить, зброєю.

Нагадаємо, що Зеленський провів кадрові перестановки у структурі СБУ.

Раніше Зеленський зробив заяву у річницю захоплення ЗАЕС і подякував МАГАТЕ.

Також наприкінці тижня президент відвідав Львів із робочим візитом. Там він провів низку переговорів із союзниками, зокрема, з президентом Європарламенту.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: