За рік повномасштабної війни релокувалися 800 компаній – Мінекономіки

Читать на русском
За рік повномасштабної російсько-української війни за програмою релокації 800 підприємств переїхали до більш безпечних регіонів, з яких понад 600 відновили роботу.

За рік повномасштабної війни в Україні за програмою релокації 800 підприємств перемістилися до безпечніших регіонів. З них понад 600 відновили роботу.

Про це повідомила заступниця міністерки економіки Тетяна Бережна.

«Від початку війни 800 підприємств було релоковано з небезпечних регіонів за підтримки держави. На сьогодні 623 підприємства вже працюють на новому місці. Для ще 239 здійснюється пошук підходящої локації або способу транспортування», – розповіла Бережна.

Найбільше підприємств релокувались до Львівської (24%), Закарпатської (14,5%), Чернівецької (9,8%), Івано-Франківської (8,3%), Хмельницької (7,3%), Тернопільської (6,3%) областей.

Тетяна Бережна також зазначила, що понад 650 компаній, які збиралися релокувати свої потужності, відмовились від переїзду через деокупацію територій, на яких вони розташовані.

44 підприємства з Харківщини, Сумщини та Чернігівщини повернулися на свої попередні місця роботи завдяки покращенню там безпекової ситуації.

Програма релокації продовжує діяти. Наразі кількість запитів значно зменшилась порівняно з березнем-квітнем торік, коли кількість заявок сягнула тисячі, зазначила посадовиця.

Раніше стало відомо, скільки українських підприємців планують розширення бізнесу у 2023 році.

Також повідомлялося, що в Україні розробили мапу бізнес-можливостей.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: