Звідки виник COVID у китайському Ухані: голова ФБР озвучив пріоритетну версію

Читать на русском
Директор ФБР вважає, що причиною виникнення пандемії COVID-19 став швидше за все лабораторний інцидент в Ухані.
Фото Слово і діло

Директор ФБР вважає, що причиною виникнення пандемії COVID-19 став, швидше за все, «лабораторний інцидент» у китайському місті Ухань.

Таку думку директор бюро Крістоф Рей озвучив в інтерв'ю Fox News.

Спалах COVID-19 у Китаї: поточна ситуація з коронавірусом та прогнози на майбутнєУ Китаї найбільший спалах коронавірусу у світі. Що до цього призвело і яка ситуація із захворюваністю – на інфографіці.

«ФБР вже досить давно дійшло висновку, що джерелом пандемії, швидше за все, є потенційний лабораторний інцидент в Ухані», – сказав Рей.

Він також висловив думку, що Пекін працює над тим, щоб завадити розслідуванню з боку США та інших членів міжнародної спільноти.

«Китайський уряд, як мені здається, робить все можливе, щоб спробувати зірвати та заплутати роботу тут. Роботу, яку ми виконуємо, роботу, яку виконує наш уряд та близькі іноземні партнери. І це прикро для всіх», – зазначив директор ФБР.

Зазначимо, раніше видання The Wall Street Journal повідомило, що експерти міністерства енергетики США також дійшли висновку, що причиною пандемії коронавірусу, швидше за все, став витік у лабораторії в Китаї.

Нагадаємо, у січні ВООЗ продовжила статус пандемії коронавірусу.

Також повідомлялося, що в одній з областей України виявили штам коронавірусу «Кракен».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал