Опитування: 90% українців підтримують удари по території росії

Читать на русском

Українці підтримують завдання ударів по території росії. 38 відсотків вважають, що бити треба лише по військових об'єктах, 39 відсотків – і по об'єктах енергетичної інфраструктури.

Більшість українців (90%) вважають, що необхідно завдавати ударів по території росії. Не підтримують такої ідеї 7% громадян.

Це дані опитування Київського міжнародного інституту соціології.

Як змінювалися настрої українців щодо закінчення війни з росієюНа початку війни лише 3 відсотки українців думали, що для перемоги над росією потрібно понад рік. Зараз майже половина чекає на закінчення війни через півроку-рік.

Серед тих, хто підтримує завдання ударів, 38% вважають, що бити потрібно тільки по військових об'єктах. Майже стільки ж – 39% – говорять про завдання ударів по військових об'єктах та об'єктах енергетичної інфраструктури.

13% українців вважають, що удари потрібно завдавати по всіх об'єктах, зокрема по населенню.

«Переважно дискусія має місце щодо того, чи окрім військових об’єктів варто завдавати ударів по енергетичних об’єктах (що, вочевидь, відображає бажання відплати та «відчути на своїй шкурі», як це бути тривалий час без електроенергії). Досить мало респондентів (враховуючи жахіття воєнних злочинів, скоєних тими ж «простими росіянами» в Україні, та враховуючи щиру підтримку переважною більшістю росіян війни проти України) хотіли б і ударів по населенню росії. Українці попри все зберігають не тільки єдність, але і людяність», – зазначив заступник директора КМІС Анатолій Грушецький.

Нагадаємо, з інфографіки «Слово і діло» можна дізнатися, які інциденти за час війни сталися на авіабазах росії та Білорусі.

Також ми писали, як росія готується оборонятися на своїй території.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: