Дефіцит електроенергії в Україні може збільшитися: у ДТЕК назвали причину

Читать на русском
Найближчим часом на енергооб'єктах України планують провести низку ремонтних робіт, через що ситуація в енергосистемі може змінитися.

Найближчим часом на енергооб'єктах України планують провести низку ремонтних робіт, через що ситуація в енергосистемі може змінитися.

Про це заявив голова ДТЕК Дмитро Сахарук в ефірі телемарафону.

Україна повернула в роботу два блоки на одній з АЕСУкраїна повернула в роботу два енергоблоки на одній з атомних електростанцій. Це додаткові 1 220 МВт до потужностей енергосистеми, що дозволить зменшити дефіцит.

За його словами, останніми днями ситуація з електрикою значно покращилася через низку факторів, проте її, як і раніше, не можна назвати стабільною.

«Перший фактор – це тепла погода. Також ми генеруємо більше електроенергії від сонця та вітру, гідрогенерація виробляє більше енергії через паводок та велику кількість води. Також було запущено деякі блоки атомних та теплових електростанцій. Комбінація цих факторів призвела до відсутності обмежень», – заявив Сахарук.

Глава ДТЕК зазначив, що дефіцит електрики може виникнути вже найближчими днями. Це з тим, що у деяких блоках атомної і теплової генерації розпочнуться ремонтні роботи.

«Крім того, закінчиться паводок, тому ситуація змінюватиметься, і можливо знову виникатиме «дефіцит ресурсу», – резюмував Сахарук.

Нагадаємо, що в енергосистемі України вже четвертий день поспіль немає проблем зі світлом. При цьому в Одесі через пошкоджену інфраструктуру все ще є незначні мережеві обмеження.

Раніше в Укренерго припустили, що навесні збалансувати енергосистему України буде набагато легше.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал