Ще один морський порт України виставлять на приватизацію

Читать на русском
Фонд державного майна готує до приватизації морський торговельний порт Білгород-Дністровський.
spfu.gov.ua

Фонд державного майна готує до приватизації морський торговельний порт Білгород-Дністровський.

Про це повідомила пресслужба ФДМ.

Бюджет-2022 отримав лише п'яту частину запланованого від приватизації доходу: топ найдорожчих об'єктівУ 2022 році бюджет отримав 21,3 відсотка від запланованого від приватизації доходу. Ще жодного разу продаж держмайна не приносив прогнозованих надходжень, докладніше – на інфографіці.

«Під час робочої поїздки в Одеському регіоні перевірив поточний стан справ Білгород-Дністровського морського торговельного порту. Вже скоро ФДМ оголосить про початок процесу його приватизації», – написав у Facebook перший заступник голови ФДМ Дмитро Клименков.

За даними ФДМ, з 1 квітня 2022 року Білгород-Дністровський порт використовується як логістичний центр для портів на Дунаї. Він приймає вантажі на автомобілях та відправляє їх далі у вагонах.

З травня підприємство розпочало відвантаження зернових, перевалку залізорудних котунів та перевантаження металопродукції. За шість місяців роботи після відновлення діяльності обробка вантажів у порту зросла у 100 разів у порівнянні з 2021 роком.

Білгород-Дністровський порт розташований на західному березі Дністровського лиману та займає 59 гектарів під основну виробничу територію, також до комплексу входить інфраструктура портового пункту Бугаз (5 гектар), що знаходиться на території селища Затока. Порт був заснований у 1971 році. Під навантаження має дев'ять причалів завдовжки 1099 метрів.

Нагадаємо, у січні морський торговельний порт Усть-Дунайськ на Одещині продали на аукціоні за 201 млн гривень. Це був перший випадок приватизації морського порту в Україні.

Восени в рамках приватизації продали два спиртзаводи.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал