ВАКС наклав штраф на нардепа «Слуг народу» Пашковського

Читать на русском
Антикорупційний суд наклав грошове стягнення на чинного члена українського парламенту, який удруге не з'явився до суду.
Максим Пашковський

Вищий антикорупційний суд наклав 5368 грн грошового стягнення на народного депутата від фракції «Слуги народу» Максима Пашковського, якого Спеціалізована антикорупційна прокуратура обвинувачує в недостовірному декларуванні.

Про це повідомляє прес-служба САП.

«19 січня 2023 року у Вищому антикорупційному суді заплановано судове засідання з розгляду справи за обвинуваченням народного депутата України у декларуванні недостовірних відомостей. Проте засідання вдруге поспіль не відбулось, у зв'язку з неявкою обвинуваченого. Суд визнав причини неявки неповажними та наклав на обвинуваченого ще одне грошове стягнення у розмірі майже 5,4 тис. грн», – інформує прокуратура.

У повідомленні не вказується прізвище нардепа, проте, за інформацією «Слово і діло», йдеться про Пашковського.

Наступне засідання у справі призначено на 08:00 23 січня 2023 року.

Нагадаємо, Національне агентство з питань запобігання корупції знайшло порушення в декларації нардепа Пашковського. Пізніше на підставі цих матеріалів НАБУ і САП повідомили політику про підозру.

За версією обвинувачення, у декларації за 2020 рік нардепа не вказав квартиру вартістю близько 2 млн грн, яку він орендував протягом року. Таким чином, він не задекларував нерухоме майно, що більш ніж у 865 разів перевищує прожитковий мінімум для працездатних осіб, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 та абз. 3 ч. 2 ст. 46 Закону України «Про запобігання корупції».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: