До НАБУ передали справу заступника голови Чернівецької ОВА про гуманітарні швидкі

Читать на русском
Прокуратура передала до антикорупційних органів правопорядку справу за підозрою посадовця Чернівецької ОВА і головного лікаря.
Артур Мунтян

До Національного антикорупційного бюро передали кримінальне провадження за підозрою заступника голови Чернівецької обласної військової адміністрації Артура Мунтяна та головного лікаря Чернівецької обласної клінічної лікарні Сергія Бродського у розкраданні гуманітарної допомоги.

Про це йдеться в ухвалі Вищого антикорупційного суду від 27 грудня, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, у травні-червні 2022 року заступнику голови Чернівецької ОВА Артуру Мунтяну і головлікарю Чернівецької ОКЛ Сергія Бродському повідомили про підозру. За версією слідства, Мунтян, як посадовець ЧОВА, був отримувачем гуманітарної допомоги від Італії, а саме восьми машин швидкої допомоги. Надалі дві машини з цієї допомоги перереєстрували на благодійний фонд «Невідкладна хірургічна допомога Буковини», керівником якої є Бродський. Надалі ці автомобілі використовували для перевезення пацієнтів за грошову винагороду. Таким чином, Мунтян розтратив гуманітарну допомогу на користь благодійного фонду.

Детектив НАБУ подав до суду клопотання про продовження строку розслідування справи, оскільки наразі завершили слідство не є можливим. ВАКС продовжив розслідування до 2 лютого.

Нагадаємо, до НАБУ передали справу чиновника Волинської ОВА про купівлю військових товарів. Раніше детективам передали справу про контрабанду цигарок на Волинській митниці.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: