7 років колонії: АП ВАКС залишила без змін вирок харківського експосадовця

Читать на русском
Апеляційна інстанція не побачила підстав для зміни або скасування вироки колишньому посадовцю Харківської облдержадміністрації.

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила без змін вирок, яким до 7 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна засудили колишнього директора департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації Андрія Винниченка.

Про це повідомляє прес-служба АП ВАКС.

«13 грудня 2022 року Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду завершила розгляд апеляційної скарги на вирок ВАКС від 18 травня 2022 року про позбавлення колишнього директора одного з департаментів Харківської ОДА волі на строк 7 років із конфіскацією всього його майна. За результатами розгляду колегія суддів залишила без задоволення апеляційну скаргу захисту, а вирок ВАКС – без змін», – інформує суд.

Нагадаємо, ВАКС засудив Винниченка до 7 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна, з позбавленням шостого рангу державного службовця та забороною обіймати посади на державній службі протягом 3 років. Також суд узяв його під варту прямо у залі суду.

Слідство встановило, що посадовець ОДА, який у минулому обіймав посаду в управлінні ПЕК Харківської області, вирішив переконати особу, яка діяла від імені ТзОВ, яке потребувало приєднати свої електроустановки до мереж, надати неправомірну вигоду нібито з метою її подальшої передачі керівництву АТ «Харківобленерго». «Вартість» послуг із підключення чиновник оцінив із розрахунку 2200 грн за кожен із 600 кВт потужностей. Його викрито одразу після отримання 1,32 млн грн неправомірної вигоди.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал