Politico назвало Зеленського найвпливовішою людиною Європи

Читать на русском

Видання Politico назвало Володимира Зеленського найвпливовішою людиною Європи. На думку журналістів, Європа довіряє та захоплюється українським президентом.
Фото: Офіс президента України

Американське видання Politico назвало президента Володимира Зеленського найвпливовішою людиною Європи.

У рейтингу, оприлюдненому на сайті видання, всього 28 осіб.

Politico зазначає, що Європа не лише довіряє, а й захоплюється Володимиром Зеленським. «Тільки погляньте, як європейські лідери біжать до Києва, щоб сфотографуватися з 44-річним чоловіком у його оливково-зеленій футболці, яка стала культовою. Стоячи поруч із ним, політики прагнуть бути поміченими», – пише видання.

На думку журналістів, Зеленський переконав решту Європи у тому, що її майбутнє пов'язане з Україною. Особливо відзначають його комунікативні навички, використання соціальних мереж, традиційних засобів масової інформації та західних культурних інститутів, щоб переконати Захід та лідерів у тому, що це й їхня боротьба.

«Це дає йому право змушувати Європу робити те, що він хоче. Якщо йому потрібна зброя, він її отримає, навіть якщо це означає відмову від давньої політики Німеччини не продавати її. Якщо він хоче санкцій, він їх отримує, навіть якщо це означає, що Європа переживає енергетичну кризу та сувору зиму із захмарними цінами на газ. Будь то насіння, вантажівки для перевезення української зернової продукції або нульові тарифи, запити виконуються швидко. Йому навіть вдалося вийти з глухого кута щодо вступу країни до Євросоюзу, який був заморожений з 2013 року. У червні лідери блоку поставили Україну на шлях членства», – пише Politico.

Нагадаємо, напередодні американський журнал Time назвав Зеленського та «дух України» людиною 2022 року.

Також Зеленського названо людиною року за версією британського видання Financial Times.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: