Оксфордський словник назвав своє слово року

Читать на русском
Оксфордський словник вибрав словом року вираз режим гобліна. Рішення вперше було ухвалено шляхом голосування.
telegraph.co.uk

Оксфордський словник англійської мови назвав своє слово 2022 року, вперше воно було обрано шляхом голосування. Переможцем став вираз «режим гобліна» (goblin mode).

Про це повідомила пресслужба Оксфордського університету.

«Локдаун», «корупція» і «кіборги»: які слова визнавали словами року в Україні та світіАнглійці вважають, що словом року стало «локдаун». Українська версія слова року визначається з 2013 року. Ми подивились всі версії.

«Режим гобліна» – це сленговий вираз. Він означає «тип поведінки, заснований на безсоромному потуранні власним бажанням, ліні, неохайності чи жадібності, і як правило, що відкидає соціальні норми».

Вперше вираз з'явився в Twitter у 2009 році, але став вірусним у соціальних мережах у лютому 2022 року після того, як у багатьох країнах послабили карантин через коронавірус і люди стали частіше виходити зі своїх будинків.

В Оксфордському словнику вважають, що вираз «мабуть, відображає настрій людей, які відкинули ідею повернення до звичайного життя».

На другому місці опинилося слово «метавсесвіт» – «гіпотетичне середовище віртуальної реальності, в якій користувачі взаємодіють з аватарами один одного». Третім за популярністю став хештег #IStandWith – «я підтримую»в.

В 2021 році словом року за версією Оксфордського словника стала «вакцина».

Нагадаємо, своє слово 2022 року вже назвали словник Вебстера та словник Collins Dictionary.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: