ВАКС призначив безоплатного адвоката обвинуваченому ексслідчому СБУ

Читать на русском
Антикорупційний суд розглянув і задовольнив клопотання обвинуваченого про призначення йому безоплатного захисника.
Вищий антикорупційний судфото: «Слово і діло»

Вищий антикорупційний суд призначив безоплатного захисника колишньому старшому слідчому в особливо важливих справах управління Служби безпеки України в Одеській області Сергію Глівінському, якого обвинувачують у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди.

Таке рішення 29 листопада ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

«Клопотання обвинуваченого (Сергія Глівінського – ред.) - задовольнити. Доручити Регіональному центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві призначити у кримінальному провадженні № 52020000000000147 від 26 лютого 2020 року обвинуваченому (Сергію Глівінському – ред.) адвоката для здійснення захисту за призначенням. Доручити Регіональному центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві забезпечити прибуття адвоката в наступне судове засідання», – йдеться в рішенні.

Як відомо, 10 червня АП ВАКС збільшила заставу ексслідчому СБУ Глівінському і відправила його повторно під варту. Вже 11 червня за нього внесли заставу і він вийшов із СІЗО під такі обов'язки: прибувати за кожною вимогою; не відлучатися із міста Одеси без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та/або роботи; утримуватися від спілкування зі свідками у кримінальному провадженні; здати на зберігання закордонні паспорти і носити електронний браслет.

Нагадаємо, 11 серпня САП скерувала до суду справу ексслідчого СБУ Сергія Глівінського. За даними слідства, старший слідчий в особливо важливих справах слідчого відділу Управління СБУ, в межах розслідування кримінального провадження за підозрою громадянина США, вимагав та одержав від останнього неправомірну вигоду в особливо великому розмірі за вчинення процесуальних та слідчих дій, що вплинули на пом'якшення запобіжного заходу, скасування арешту майна та банківських рахунків іноземця.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: