САП скерувала до суду справу про хабар ексслідчому СБУ

Читать на русском
Антикорупційний прокурор склав і скерував до суду справу колишнього слідчого спецслужби, якого підозрюють у хабарництві.
Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП)

Спеціалізована антикорупційна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно колишнього старшого слідчого в особливо важливих справах управління Служби безпеки України в Одеській області Сергія Глівінського, якого обвинувачують у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди.

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

«11 серпня НАБУ та САП скерували до суду провадження стосовно колишнього старшого слідчого в особливо важливих справах слідчого відділу Управління СБУ в Одеській області, якого обвинувачують у вимаганні та одержанні 80 тисяч доларів неправомірної вигоди. Дії експосадовця кваліфіковані за ч. 4 ст. 368 КК України», – інформує відомство.

Як відомо, 10 червня АП ВАКС збільшила заставу ексслідчому СБУ Глівінському і відправила його повторно під варту. Вже 11 червня за нього внесли заставу і він вийшов із СІЗО під такі обов'язки: прибувати за кожною вимогою; не відлучатися із міста Одеси без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та/або роботи; утримуватися від спілкування зі свідками у кримінальному провадженні; здати на зберігання закордонні паспорти і носити електронний браслет.

Раніше слідчий суддя антикорупційного суду заарештував Глівінського з альтернативою 340 500 грн застави. За нього ці кошти внесли і він вийшов із СІЗО під обов'язки. Пізніше, САП оскаржила такий розмір застави до АП ВАКС.

Нагадаємо, 3 червня НАБУ і САП повідомили ексслідчому СБУ про підозру. За даними слідства, старший слідчий в особливо важливих справах слідчого відділу Управління СБУ, в межах розслідування кримінального провадження за підозрою громадянина США, вимагав та одержав від останнього неправомірну вигоду в особливо великому розмірі за вчинення процесуальних та слідчих дій, що вплинули на пом'якшення запобіжного заходу, скасування арешту майна та банківських рахунків іноземця.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: