Влада Словенії вже передала Україні близько 30 танків

Читать на русском
Влада Словенії вже виконала свою частину угоди з Німеччиною - в Україну вже прибула партія 28 танків М-55С, які передадуть на потреби ЗСУ.

Влада Словенії вже виконала свою частину угоди з Німеччиною - в Україну вже прибула партія 28 танків М-55С, які передадуть на потреби ЗСУ.

Про це повідомляє 24ur.

Відомо, що партію військової техніки було помічено на залізничній станції Цельє. Під чорним брезентом ховалися 28 танків М-55С, які й досі перебували в резерві словенської армії, але тепер вони посилять оборону України у війні.

Як змінилася кількість військовослужбовців у країнах НАТО порівняно з 2014 рокомЗагальна кількість збройних сил країн НАТО становить 3,3 млн військовослужбовців. На інфографіці – як з 2014 року змінилася кількість військових у країнах Альянсу.

До цього часу Словенія відправила в Україну 35 бронетранспортерів-амфібій BVP M80A. У Міноборони Словенії підтвердили, що танки успішно передані Україні.

«Це 28 танків М-55С, які ми обіцяли в обмін на 35 важких автонавантажувачів 8х8 та п'ять важких водяних цистерн 8х8 для формування середньої батальйонної групи», - йдеться у повідомленні.

Німеччина має надати Словенії 40 транспортних машин, які також будуть служити для захисту та порятунку. Угоду про заміну прем'єр-міністр Роберт Голоб та канцлер ФРН Олаф Шольц уклали у вересні.

Танки М-55С – це бойові гусеничні машини з динамічним захистом та потужним озброєнням, призначені для знищення живої сили, бронетехніки та інших бойових машин супротивника.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Словенії Роберт Голоб та канцлер Німеччини Олаф Шольц під час телефонної розмови у понеділок, 19 вересня, домовилися про схему «кругового обміну», в результаті якої Україна отримає 28 модернізованих танків M-55S.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: