Українські розвідники зірвали провокацію російських пранкерів проти гендиректора Baykar Defence

Читать на русском
Українські розвідники зірвали провокацію російських пранкерів проти генерального директора компанії Baykar Defence Халюка Байрактара.
Головне управління розвідки МО України

Українські розвідники зірвали провокацію російських пранкерів проти генерального директора компанії Baykar Defence Халюка Байрактара.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

«Російські спецслужби намагаються освоїти технологію deepfake. Вона базується на штучному інтелекті та дозволяє створити фальшиве відео, де відома людина начебто говорить не властиві їй речі», – йдеться в повідомленні.

Цього разу росіяни спробували зв’язатися з одним із засновників компанії Baykar Defence. Розмова велась від імені українського прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, відеозображення якого і було створено за допомогою технології deepfake. Проте замість очікуваної розмови з Халюком росіянам довелось поспілкуватися з не менш фейковим «секретарем компанії Baykar» і відповідати на питання: «А що ж сталося з Кримським мостом?».

Українські розвідники відзначили низький рівень підготовки російських оперативників, адже ті кілька разів викрили себе під час розмов. Зауважують, що метою цієї акції була спроба дискредитації співробітництва між Україною та Туреччиною. Наприкінці розмови російським оперативникам було повідомлено, що їх викрито і вони будуть притягнуті до відповідальності.

Раніше Халук Байрактар заявив, що компанія Baykar ні за яку суму не постачатиме росії бойові безпілотні літальні апарати Bayraktar.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: