Страждав від кашлю та болю: ЗМІ назвали причини затримки звернення путіна до росіян

Читать на русском
ЗМІ заявили, що звернення володимира путіна до росіян перенесли через те, що він скаржився на проблеми зі здоров'ям. Після четвертої спроби запису його забрали лікарі.
Володимир путінФото – kremlin

Президенту росії володимиру путіну під час запису звернення до росіян з оголошенням мобілізації стало погано. Диктатору довелося викликати лікарів.

Про це повідомляє Daily Mail.

За інформацією джерел британського таблоїда, під час підготовки путін страждав від нападів кашлю та болю у грудях. Після четвертої невдалої спроби записати зверненння йому викликали лікарів, з якими він поїхав на обстеження.

Арестович закликав росіян бунтувати та ліквідувати путіна: «Або старий у Кремлі, або ваші життя»Олексій Арестович закликав росіян бунтувати проти мобілізації та ліквідувати володимира путіна. Крім того, він заявив, що громадянам рф необхідно виходити на протести.

Водночас деякі люди з оточення російського президента вважають, що він симулював проблеми зі здоров’ям. На їхню думку, він хотів перенести зйомки, щоб ще подумати над своїм рішенням.

«Люди, близькі до президента, знають його патологічну нерішучість і невпевненість у прийнятті рішень, особливо ключових», – йдеться у повідомленні.

Крім того, у матеріалі йдеться про те, що деякі вищі політичні діячі та співробітники служби безпеки російського диктатора поставилися до його рішення «без ентузіазму».

Нагадаємо, що у росії з 21 вересня оголошено часткову мобілізацію. Для відправки на війну в Україну хочуть призвати 300 тисяч резервістів.

Майже у всіх містах рф після оголошення диктатором володимиром путіним мобілізації, почали роздавати повістки на вокзалах, зупинках та інших громадських місцях. Люди вийшли на акції протесту по всій країні. За підрахунками «ОВД-Інфо», до вечора 21 вересня було затримано понад 150 осіб.

Затримання проводилися щонайменше у 15 містах, а лідером за кількістю затриманих (30 осіб) став Єкатеринбург.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал