Російські десантники відмовляються воювати в Україні – ГУР

Читать на русском
У командуванні окупантів прийнято рішення призначати на офіцерські посади контрактників без офіцерських звань і досвіду участі в бойових діях.
Ілюстративне фото

Офіцери-десантники країни-агресора відмовляються брати участь у бойових діях на території України, тому у командуванні повітряно-десантних військ окупантів прийнято рішення призначати на офіцерські посади контрактників без офіцерських звань і досвіду участі в бойових діях.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління розвідки Міністерства оборони.

Як зазначається, після грандіозних втрат, яких зазнали російські десантники в результаті бойових зіткнень із уукраїнськими захисниками, командування повітряно-десантних військ хоча б частково намагається відновити їхній морально-психологічний стан та боєздатність.

Рабство, а не мобілізація: розвідка про призов в ОРДЛОРосія ставиться до мешканців ОРДЛО як до людей нижчого ґатунку, мобілізованих чоловіків відправляють в найбільш гарячі точки.

Основну увагу приділяють підрозділам, де було знищено понад 60 відсотків особового складу та частинам, де особовий склад деморалізований і відмовляється від подальшого проходження служби.

«Найбільшою проблемою для окупантів є масова відмова від участі у війні командного складу підрозділів ПДВ. На посади від командира взводу до командира батальйону, з подальшим виїздом в Україну, відмовляються йти навіть контрактники, яким терміново були присвоєні офіцерські звання», - йдеться у повідомленні.

У розвідці повідомили, що зараз у командуванні ПДВ працює комісія генерального штабу країни-окупанта. Вона отримала вказівку провести розслідування за кожним фактом відмови та вмовляти командирів повернутися до своїх підрозділів, обіцяючи їм соціальні пільги та урядові нагороди.

Нагадаємо, що напередодні ГУР перехопило розмову, в якій російський військовий розповідає своїй матері про плани ЗСУ щодо контрнаступу.

Раніше розвідка повідомляла, що росія набирає на війну іноземців із Центральної Азії за громадянство.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: