Україна вже готує проект будівництва нового літака «Мрія» – Арахамія

Читать на русском
В Україні вже опрацьовується проект будівництва нового літака Ан-225 Мрія на заміну тому, що знищила росія.

В Україні вже опрацьовується проект будівництва нового літака Ан-225 «Мрія» на заміну тому, який знищила росія у перший день вторгнення під час повітряної атаки на аеропорт Гостомель у Київській області.

Про це повідомив керівник фракції «Слуга народу» Давид Арахамія у Telegram у середу, 29 червня.

В «Антонові» спростували інформацію щодо утилізації «Мрії»Відео, на якому нібито відображено вивезення залишків літака, було знято у піратський спосіб і поширене без погодження з ДП Антонов та відповідними державними органами.

За його словами, він обговорив із засновником компанії Virgin Galactic, бізнесменом Річардом Бренсоном питання будівництва нового літака «Мрія» та перспективи співпраці у космічній сфері.

«Наш Ан-225 «Мрія» – світова легенда та один із символів України… Тому ми вже зараз опрацьовуємо проект будівництва нового літака, який після війни поставить ще багато рекордів. Але, будучи вже оновленим, на базі сучасного цифрового обладнання, що дозволить «Мріє» стати ще сильнішим», - написав він.

За його словами, Бренсон «висловив готовність допомагати всім, чим зможе, був приємно приголомшений нашим оптимізмом і тим, що навіть у такі важкі хвилини ми думаємо про те, як зробити стрибок в авіакосмічному будівництві».

Нагадаємо, 27 лютого під час атаки російських військових на аеродром у Гостомелі було знищено флагман української авіації – легендарний Ан-225 «Мрія».

«Мрія» перебувала на ремонті, тож не встигла вилетіти з країни. Проте в Укроборонпромі пообіцяли відновити літак - на це знадобиться 3 млрд дол та 5 років.

ДП «Антонов» також запропонувало створити фонд відродження літака Ан-225.

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал