У росії прокоментували заяву Арахамії щодо поновлення переговорів

Читать на русском
Переговори з росією можуть і не відбутися, тому що в кремлі припускають, що нібито може не бути «про що і з ким говорити».

Переговори з росією можуть і не відбутися, тому що в кремлі припускають, що нібито може не бути «про що і з ким говорити».

Про це написав у своєму Telegram заступник голови ради безпеки росії Дмитро Медведєв.

«Головний перемовник від України вважає за можливе відновлення переговорів з росією з кінця серпня. Можна й так. Питання в тому, чи буде про що і з ким говорити», - написав Медведєв.

Війна в Україні досягає поворотного моменту: на Заході назвали три можливі сценарії розвитку подійНа Заході вважають, що війна в Україні досягає своєї критичної точки і розглядають три сценарії подальшого розвитку подій – подальший успіх росії на сході, тупикова ситуація на фронті, і є ще найменш імовірний сценарій.

Нагадаємо, Арахамія заявив про те, що Україна може відновити переговори з росією після контрнаступів української армії. Воно має відбутися ближче до кінця літа.

Українські військові другий тиждень поспіль мають тактичні успіхи щодо просування у бік Херсона. Такі бої можуть перерости у повноцінний контрнаступ ЗСУ, заявили в ОВА. Наразі українська армія знаходиться за 18 км від Херсону.

Сьогодні голова Харківщини повідомив, що ЗСУ поступово готуються йти у контрнаступ на фронті в області.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: