В Інтернаціональному легіоні воюють добровольці із 55 країн

Читать на русском
В Інтернаціональному легіоні оборони України найбільше добровольців зі США, Британії, Польщі та Канади.
Ілюстративне фото

До Інтернаціонального легіону, створеного після повномасштабного вторгнення росії в Україну, приєдналися добровольці з 55 країн світу.

Про це на брифінгу розповів представник формування Дам'єн Магру, передає «Укрінформ».

«У нас є представники 55 країн з усіх континентів, навіть таких далеких як Бразилія, Південна Корея, Австралія», – сказав Магру.

За його даними, у легіоні найбільше американців та британців, за ними йдуть поляки та канадці. Крім того, до легіону приєдналося чимало представників країн Балтії, північних країн, зокрема Фінляндії.

Загальну кількість легіонерів Магру не назвав – інформація є конфіденційною.

Він також уточнив, що Інтернаціональний легіон входить до складу Збройних сил України та фінансується з оборонного бюджету: «Це стосується всіх витрат на проживання, зарплати бійців, зброї та амуніції. Ми маємо додаткові благодійні кошти від приватних донорів, насамперед, західних. Зібрані на різних платформах кошти ми витрачаємо виключно на обладнання для наших бійців, яке не входить до стандартного військового пакету, що видається ЗСУ, і потрібне на полі бою, але не фінансується через державні канали України».

Нагадаємо, як пояснили в Генштабі, всі іноземці, які воюють за Україну, прийняті добровільно на військову службу за контрактом.

Україна з 1 березня запровадила тимчасовий безвізовий режим для іноземців, які хочуть вступити до Інтернаціонального легіону оборони України.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: