НАБУ завершило розслідування другої частини справи «Укртелефільму»

Читать на русском
Антикорупційні органи правопорядку ухвалили рішення про завершення слідства стосовно нових підозрюваних у справі зловживань з майном української студії телефільмів.

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура завершили розслідування другої частини справи про зловживання з майном державного підприємства «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм» стосовно нових підозрюваних.

Про це повідомляє НАБУ.

«НАБУ і САП завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо завдання понад 67,73 млн грн збитків державному підприємству «УСТФ «Укртелефільм». Йдеться про чотирьох підозрюваних: заступника голови Держкомтелерадіо (2016-2020 роках); колишнього генерального директора ДП «УСТФ «Укртелефільм» (2016-2017 років); заступника директора приватної компанії; колишнього керівника юридичної служби ДП «УСТФ «Укртелефільм» (2015-2016 років)», – інформує відомство.

Нагадаємо, за версією обвинуваченням, колишній директор Укртелефільму Віктор Підлісний у змові з Олександрой Гудзь, Ярославом Кургуном та Василем Заверховським відчужив на користь компанії «Лодокс» майнові права на 67 об'єктів нерухомого майна в Києві (24 квартири загальною площею 2704 кв. м, 7 нежитлових приміщень і 36 паркомісць) за всього лише 14,5 млн грн. У той час як за інформацією від бухгалтерії Укртелефільму, зазначені майнові права на квартири і 7 нежитлових приміщень оцінені в майже 42,55 млн грн, а це без 36 паркомісць.

Внаслідок цих дій, які вчинено з численними порушеннями процедури відчуження державного майна, зокрема, без погодження з органом управління – Державним комітетом телебачення і радіомовлення України, державі в особі ДП завдано збитків.

У грудні 2021 року у цій справі з'явилися нові підозрювані, зокрема, колишній заступник голови Держкомтелерадіо (у 2016-2020 роках); колишній гендиректор ДП «УСТФ «Укртелефільм» (у 2016-2017 рр); ексзаступник директора приватної компанії і колишній керівник юридичної служби «Укртелефільму» (у 2015-2016 роках).

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: