Замість того, щоб стерти незалежність України, путін її зміцнив – Блінкен

Читать на русском
Президент росії володимир путін становить явну загрозу. Однак він не зміг досягти жодної зі своїх стратегічних цілей, а лише зміцнив Україну й НАТО.
Reuters

Президент росії володимир путін становить явну загрозу. Однак він не зміг досягти жодної зі своїх стратегічних цілей, а лише зміцнив Україну й НАТО.

Про це заявив державний секретар США Ентоні Блінкен.

«І хоча війна ще не закінчена, президент путін не зміг досягти жодної зі своїх стратегічних цілей. Замість того, щоб стерти незалежність України, він її зміцнив. Замість того, щоб розділити НАТО, він об’єднав його. Замість того, щоб стверджувати силу посії, він її підриває», – розповів Блінкен.

У ГУР допустили затягування війни з росією і назвали символічні для рф датиАктивні бойові дії у війні з росією можуть затягтися до кінця року, вважають у ГУР. Крім того, попереду є дві важливі для росії дати.

Проте держсекретар наголошує, що президент рф становить явну загрозу. На його думку, коли лідер країни-агресорки вирішив напасти на Україну, він також атакував принципи суверенітету та територіальної цілісності, які закріплені в Статуті ООН та необхідні, щоб захистити всі країни.

«Ось чому так багато країн об’єдналися, щоб протистояти цій агресії, бо вони бачать у ній прямий замах на фундамент їхнього власного миру та безпеки», – додав державний секретар США.

Раніше Блінкен зазначав, що путін намагається перекрутити історію, щоб таким чином виправдати своє жорстоке вторгнення в Україну.

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал