Кібератаки на держоргани України: скільки інцидентів було заблоковано

Читать на русском

Увечері 15 лютого сайт Міністерства оборони, офіційний портал Збройних сил, а також Приватбанк та Ощадбанк зазнали DdоS-атаки. Нагадаємо, що лише місяць тому на офіційні сайти держорганів України було здійснено масштабну кібератаку. На інфографіці «Слово і діло» – скільки підозрілих кіберінцидентів виявили правоохоронці та скільки кібератак нейтралізували у 2021 році.

За квітень 2021-го фахівці Служби безпеки України виявили 1,5 млн підозрілих подій інформаційної безпеки, 68,5 тисяч – потенційних кіберінцидентів. Крім того, було припинено 53 критичні кіберінциденти.

У травні кількість підозрілих подій зросла до 3,1 млн, але кількість потенційних кіберінцидентів знизилася до 65,6 тис. Також СБУ нейтралізувало 24 критичні інциденти.

У червні було виявлено 1,8 млн підозрілих інформподій, у липні – 2,2 млн, у серпні – 1,2 млн, у вересні – 2,4 млн, у жовтні – 2,5 млн, у листопаді – 2,1 млн, у грудні – 2,3 млн.

Також за червень було нейтралізовано 76 критичних інцидентів, у липні – 65, у серпні – 43, у вересні – 53, у жовтні – 57, у листопаді – 53, у грудні – 59.

У січні цього року було виявлено вже 6,8 млн підозрілих подій, 25,5 тис. потенційних кіберінцидентів. Крім того, фахівці припинили 121 критичний кіберінцидент.

Нагадаємо, у ніч на 14 січня відбулася найбільша за чотири роки кібератака на Україну. Докладніше про те, що сталося і хто може стояти за нападом, читайте у матеріалі «Слово і діло».

Також ми писали про можливі сценарії російського вторгнення в Україну та повномасштабної війни.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: